Gönderen Konu: DSM 4.0 2197 Stabil Surum Cikmistir Arkadaslar.  (Okunma sayısı 66382 defa)

ilhan macit

• Ziyaretçi
DSM 4.0 2197 Stabil Surum Cikmistir Arkadaslar.
« : Mart 06, 2012, 07:51:05 ös »
Beklenen Surum DSM 4.0 2197 Nihayet Geldi. Bende Suan Update Yapiyorum. Sunucular cok yogun. daha erken indirip denemek isterseniz yada update yapmiyor ise, siteden manuel olarak amerikan usa serveri secerek indirmeyi deneyebilirsiniz. ben oyle yaptim. Interface de DSM Guncellemeden 40 dk da %7 ilerleyince ben USA yi secerek hizli bir sekilde Manuel olarak indirip kuruluma gectim.
« Son Düzenleme: Mart 06, 2012, 08:40:25 ös Gönderen: ilhan macit »

Çevrimdışı ErtanERBEK

• Oku! Kelamla öğreten, insana bilmediğini bildiren Rabbin, en büyük kerem sahibidir.
  • Administrator
  • Tam Üye
  • Oku!
    • Profili Görüntüle
    • Oku! Kelamla öğreten, insana bilmediğini bildiren Rabbin, en büyük kerem sahibidir.
Ynt: DSM 4.0 2197 Stabil Surum Cikmistir Arkadaslar.
« Yanıtla #1 : Mart 07, 2012, 01:51:08 ös »
Biz uzun zamandır betasını kullanmaktaydık, gerçi beta süresi uzun sürsede güncelleme sayısı tek elin parmaklarını geçmez :). Uzun vadedir birçok müşterimize de tavsiye etttik ve betanın kullanımında da oldukça memenun kaldılar. Bu arada beta lar kendilerini ana sürüme otomaatik güncelliyor elbette siz otomatik güncellemeyi aktif etti iseniz.
-------------------------------------------------
Ertan ERBEK             (ertan.erbek@simet.com.tr)
Technical Support manager

SIMET TECHNOLOGIES INC. “integrate with the universe"
Phone :+90.312.4728787 Fax  :+90.312.4723131
Simet : www.simet.com.tr B2B : www.alodepo.com

-----------------------

ilhan macit

• Ziyaretçi
Ynt: DSM 4.0 2197 Stabil Surum Cikmistir Arkadaslar.
« Yanıtla #2 : Mart 07, 2012, 05:26:26 ös »
Yok ben aktif hale getirmedim. saniyorum kendi istegim ile yapmadigim islemleri pek sevmedigimden olsa gerek :) cok buyuk degisiklik yok gordugum kadari ile. beta olan bir cok surum stabil hale getirilmis. antivirus suanlik beta olarak devam etmekte. denetim masasindan ag bolumunden, ag arabirimine girdigimde VLAN olayi konulmus. Gozume carpanlar bunlardi simdilik.