Gönderen Konu: File Station Eksikleri  (Okunma sayısı 3847 defa)

ilhan macit

• Ziyaretçi
File Station Eksikleri
« : Mart 05, 2012, 06:05:42 ös »
Bunlar Sahsi Gorusumdur. Herhangi bir kotuleme degildir.

Bu konuyu yurt disina bildirim olarak yolladim ama ne kadar kaale alinir biledigimden buradan da sizler araciligi ile iletmek isterim.
Resim olarak eksiklikleri elimden geldigince anlatmaya calistim. ve bence onemlide.

File station da soyle bir eksiklik var. bir klasorun indirme linkini veremiyoruz. illede rar yada ziplemeliyiz buda zahmet verici bir durum. farkli cihazlarda ki kullanimlarimda bu tur bir sorun olmadi.
bence bu daha profesyonel olan synology de ki eksiklerden ve sahsim adina hatalardan biri.

+ Olarak ben denk gelmemis olabilirim lakin soyle bir durum da var. download a actigim klasorlerden dosya indiren kisilere mb yada gb kotasi koyabiliyorum lakin indirme sirasinda kisi icin yada total download icin hiz kotasi koyamamak ta kotu. Cunku birisi bir dosya indirdiginde internetin butun veriminide cekmekte. 600kb uploadim varsa bunun 300kb in kendime ayirabilmeliyim. bununda onemli oldugunu dusunuyorum.
« Son Düzenleme: Mart 05, 2012, 10:26:34 ös Gönderen: ilhan macit »

Çevrimdışı ErtanERBEK

• Oku! Kelamla öğreten, insana bilmediğini bildiren Rabbin, en büyük kerem sahibidir.
  • Administrator
  • Tam Üye
  • Oku!
    • Profili Görüntüle
    • Oku! Kelamla öğreten, insana bilmediğini bildiren Rabbin, en büyük kerem sahibidir.
Ynt: File Station Eksikleri
« Yanıtla #1 : Mart 07, 2012, 01:54:06 ös »
Birinci sorun için yapılabilecek herhangi bir şey olduğunu sanmıyorum, lakin ikinci sorun için FTP ya da Torrentk linkleri kullansanız daha uygun olmaz mı ?
-------------------------------------------------
Ertan ERBEK             (ertan.erbek@simet.com.tr)
Technical Support manager

SIMET TECHNOLOGIES INC. “integrate with the universe"
Phone :+90.312.4728787 Fax  :+90.312.4723131
Simet : www.simet.com.tr B2B : www.alodepo.com

-----------------------

ilhan macit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 07, 2012, 05:32:13 ös »
ornek olarak bir arkadasim herhangi bir sey istedi . ben bunu ona direkt indirebilecegi bir link olarak vermek istedigimde klasoru ziplemek zorundayim.

Çevrimdışı ErtanERBEK

• Administrator
  • Tam Üye
  • Oku!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mart 07, 2012, 06:38:28 ös »
Torrent tarafı için yurt dışı ile görüşmelere başladık. Umarım olumlu bir şekilde kısa zamanda yanıt alacağız.
-------------------------------------------------
Ertan ERBEK             (ertan.erbek@simet.com.tr)
Technical Support manager

SIMET TECHNOLOGIES INC. “integrate with the universe"
Phone :+90.312.4728787 Fax  :+90.312.4723131
Simet : www.simet.com.tr B2B : www.alodepo.com

-----------------------

ilhan macit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mart 07, 2012, 06:47:44 ös »
insallah.