Gönderen Konu: Download station eksikleri  (Okunma sayısı 4305 defa)

ilhan macit

• Ziyaretçi
Download station eksikleri
« : Mart 05, 2012, 05:59:13 ös »
Bunlar Sahsi Gorusumdur. Herhangi bir kotuleme degildir.

Bu konuyu yurt disina bildirim olarak yolladim ama ne kadar kaale alinir biledigimden buradan da sizler araciligi ile iletmek isterim.
Resim olarak eksiklikleri elimden geldigince anlatmaya calistim. ve bence onemlide.

Vermek istedigimiz bir dosyayi mecburen ziplemek zorundayiz. Bu bence degistirilmeli, ornegi resimdedir.
Resimde photoshop ile ornekleme olarak eklentileri uygulamada gosterdim sahsen. Aslinda oylede olsa iyi olurdu demeden gecemeyecegim

« Son Düzenleme: Mart 05, 2012, 06:26:13 ös Gönderen: ilhan macit »

Çevrimdışı ErtanERBEK

• Oku! Kelamla öğreten, insana bilmediğini bildiren Rabbin, en büyük kerem sahibidir.
  • Administrator
  • Tam Üye
  • Oku!
    • Profili Görüntüle
    • Oku! Kelamla öğreten, insana bilmediğini bildiren Rabbin, en büyük kerem sahibidir.
Ynt: Download station eksikleri
« Yanıtla #1 : Mart 07, 2012, 01:56:00 ös »
Evet bu gerçekten ilginç bir sorun, dağıtıcı olarak bizde bu konuyu yurt dışı ile konuşalım.
-------------------------------------------------
Ertan ERBEK             (ertan.erbek@simet.com.tr)
Technical Support manager

SIMET TECHNOLOGIES INC. “integrate with the universe"
Phone :+90.312.4728787 Fax  :+90.312.4723131
Simet : www.simet.com.tr B2B : www.alodepo.com

-----------------------

ilhan macit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 07, 2012, 05:28:05 ös »
Gercektende cok iyi olur. tesekkurler.

koray

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 07, 2012, 06:11:11 ös »
Merhaba, bildirim için teşekkür ederiz. Torrent tarafında önemli bir eksiklikmiş bu. Synology dev. tarafına, bu konuya dair bir case açtım, gelecek cevabı en kısa sürede burada da paylaşacağım.

Çevrimdışı ErtanERBEK

• Administrator
  • Tam Üye
  • Oku!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mart 13, 2012, 09:58:49 öö »
İlhan hocam merhaba,

Bu arada başka bir sorun var gibi ya da biz konuyu tam anlayamadık. Siz bilgisayarınızda bulunan herhangi bir klasörü torrent aracılığı ile paylaşmak mı istiyorsunuz yoksa bir sitedeki torrent linkini bir account ile indirmek mi istiyorsunuz ?
-------------------------------------------------
Ertan ERBEK             (ertan.erbek@simet.com.tr)
Technical Support manager

SIMET TECHNOLOGIES INC. “integrate with the universe"
Phone :+90.312.4728787 Fax  :+90.312.4723131
Simet : www.simet.com.tr B2B : www.alodepo.com

-----------------------

ilhan macit

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mart 13, 2012, 02:22:19 ös »
evet karisti gibi:) Torrent link degil benim dedigim. free indirme linki yani herhangi bir link (torrent haric) bunu ekliyoruz ve torrent gibi kendi kendine yukluyor. bu yuklemelerde sifreli olan sistemler var. her seferinde surekli sifre girmek durumunda kaliyorum kaliyorlar. resimdeki ornek 1 e dikkat ederseniz kimlik dogrulama gerekli yazar, aynisi ds de var ama kimlik dogrulamada sifreyi save yapamiyoruz. ornek olarak belirli bir siteden bir paylasim aliyorum. bu paylasimlar herkese acik degil ve indirirken kullanici adi sifre gerektiren paylasimlar. iste her seferinde bu sifreyi girmek durumundayim. onun icin resimde photoshopta ben koydum oraya bir save kutucugu. oraya kucuk bir save kutusu cok is gorur :) umarim anlatabildim.
« Son Düzenleme: Mart 13, 2012, 02:27:49 ös Gönderen: ilhan macit »