Gönderen Konu: Ds213+ nas servera uzaktan erişmek için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor.  (Okunma sayısı 4369 defa)

Varujan

• Ziyaretçi
Merhabalar,

Ds213+ nas servera uzaktan erişmek için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor. Kullanma kitapçığından yaptığım kadarıyla başarılı olamadım.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler,
Varujan

ilhan macit

• Ziyaretçi
1: Synology cihaziniza giris yaptiktan sonra, Denetim masasindan DDNS ye tiklayin.

2: Ekle yazan yere tiklayin. Karsiniza gelen pencereden Servis saglayiciyi olarak synology'i secin.

3: Simdi kaydol a tiklayin

4: Acilan Pencereden cihaziniza Kendinize ozel turkce karakterler icermeyen bir isim verin. Ornek: Synologycihazim gibi  ve hemen yaninda bulunan baglanti uzantisi seceneklerinden birini secin. (sonrasinda cihaziniza baglanacaginiz adresi icerecektir.)

Ornek:

Synologycihazim.synology.me

Synologycihazim.diskstation.me

Synologycihazim.dsmynas.com  gibi

vs.

Synology bize bir cok secenek sunmakta. Size uygun hosunuza giden adres seklini belirleyin.

5: Kullanimda olan bir E-mail adresinizi yazin.

6: Herbeat i etkinlestirin.

7: Size ait bir parola olusturun. Bu synology ye giris yaptiginiz parola degildir. Harici bir sifre olusturun.

8: Hizmet kosullarini vs yazan yeri isaretleyip tamam diyerek kayit islemini tamamlayin.

Kayit islemi tamamlandiktan sonra synology cihaziniz icin sectiginiz adres internete cikis adresinizdir. Baglantiyi denemek icin local ip adresinizi degil, sectiginiz adresi (Synologycihazim.synology.me gibi) Internet browser a yazarak test ediniz.

Kolay Gelsin.
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2013, 11:08:03 öö Gönderen: ilhan macit »